Kanvas tablolarımızın üretime A’dan Z’ye Gülce Sanat’a aittir.İmalatta kullandığımız makine ve sarf malzemeleri, Hp marka olup ömür boyu solmama garantilidir.

Bütün siparişler, sipariş sonrası imâl edilip, ertesi günü kargoya verilmektedir.İmalatta kullandığımız tüm malzemelerin stoğu elimizde mevcuttur.

Kanvas tablo özel olarak üretilmiş tuval bezi üzerine basılan ve kurutulmuş ahşap şase üzerine gerilerek tablo haline getirilen dekoratif ürünlerdir.

Kanvas Tablolarımızda %100 pamuk astarlı sanatsal kanvas kumaş bezi kulanılmaktayız. Sağlığa zararlı madde içermez ve koku yapmaz.

HP marka mürekkep solmama garantilidir. Sağlığa zararlı madde içermez, koku yapmaz.

Baskı sonrası özel vernik kaplama yapılmaktadır. Bu sayede tablolar toz ve nemden etkilenmeden temizlenebilir yıllarca kullanılabilir. Mikrofiber bez ile silinebilir.

Özel olarak kurutulmuş ağaçtan üretilen şase kullanılmaktayız. Kasnak zamanla dönme veya çatlama yapmaz.

Tablonuzun ölçüsüne göre bir veya iki çivi ile kolaylıkla asabilirsiniz.

Her ölçüde tablo üretimi yapmaktayız. Beğendiğiniz modelin sayfasında ölçüleri seçip sipariş edebilirsiniz. Özel ölçülerde tablo istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Toptan kanvas tablo siparişleriniz iletişim bölümünden müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünleriniz sizin verdiğiniz sipariş üzerine üretildiğinden bizden veya kargodan kaynaklanan bir hata olmadığı sürece değişim veya iade kabul etmemekteyiz.

Siparişi tamamla sayfasında, sipariş notu kısmına yazarak, ya da sipariş numaranız ve hediye paketi talebinizi bize iletişim sayfasından yazarak gönderebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bizden veya kargodan kaynaklanan her türlü hata için tablonuz yeniden üretilecek veya ücret iadesi yapılacaktır.

Sipariş takip bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Kredi kartı ve havale işlemiyle satış yapmaktayız. Kapıda ödeme seçeneğimiz bizimle iletişime geçtikten sonra mümkündür.

Evet, anlaşmalı olduğumuz bankalarla 12 taksite kadar seçenek vardır.

Ürünlerimiz yağlı boya değildir. Dijital baskı ürünleridir.

Üzerine koruyucu vernik sürülür, bu sayede tabloların tozu alınırken bozulmaz.

Siparişiniz hazır olana kadar istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Ne tür bir değişiklik yaptığınızı sipariş kodunuzu belirterek iletişim bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartınızı kullanmak istemiyorsanız, bankanızdan veya tüm ATM’lerden Havale veya EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme Seçenekleri sayfamızdan konuyla ilgili detaylı bilgilere erişmeniz mümkündür.

Toptan ve adetli – bayii satışları için lütfen İletişim bölümünden irtibata geçiniz.

gulcesanat.com’da alışverişleriniz 256 bitlik şifreleme ile korunmaktadır. Sunulan güvenlik önlemleri ile ilgili detaylı bilgi için Güvenlik sayfamızı inceleyebilirsiniz.