Sık Sorulan Sorular

Siparişiniz sisteme düştüğü anda müşteri temsilcilerimiz ürününüzü o güne ait üretim planına sokar ve takip ederler. Sitemize kaydolurken verdiğiniz e-mail adresinize üretim ve kargo adımlarında bilgi maili gönderilir. Bunun dışında sitemizin Sipariş Takibi bölümünden sorgulama yapabilirsiniz.

Siparişinizin “Kargoya verilene” kadar istemiş olduğunuz adres değişikliğini İletişim bölümünden sipariş kodunuz ile birlikte bize bildirerek yapabilirsiniz.

Bankanızdan veya tüm ATM’lerden Havale veya EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme Seçenekleri sayfamızdan konuyla ilgili detaylı bilgi ve hesap numaralarımızı alabilirsiniz.

Siparişiniz ödeme işleminin tamamlanması sonrası üretime alınmaktadır. 1-2 iş gününde üretimi tamamlanan tablonuz daha sonrasında kargoya verilir. Kargo Türkiye genelinde 1-2 gün içerisinde ürünlerinizi adresinize teslim etmektedir.

Sitemizde bulunan bütün tablolar sipariş üzerine üretilmektedir. İmalat aşamasından kullanılan materyaller (kumaş, boya, vernik,ahşap çerçeve, ambalaj malzemesi ) stoklu olduğundan dolayı, var olduğunu kabul edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim alırken, paketinde herhangi bir bozukluk, eziklik vs. durum ile karşılaştığınızda;

  • Kargonuzu teslim almamalı, kargo görevlisinin önünde açıp, kendisine tutanak tutturmanız gerekmektedir.
  • Nadiren başımıza gelen bu durumda, tutanak bize ulaştığında tablonun yenisi adrese hemen gönderilmektedir.

İletişim

Mimar Sinan Cad. Süvari Sok.
No: 8/A  Yalova / Merkez

GSM            : 0537 620 76 57
Müşt.Hiz.  :
 0850 840 92 10
Whatsapp : 0850 840 92 10
E-posta      : bilgi [@] gulcesanat.com